Maj był dla dzieci z grupy „Misie” miesiącem pełnym radosnych zabaw, nowych doświadczeń oraz aktywności rozwijających ich umiejętności. Wraz z nadejściem cieplejszych dni coraz więcej czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu, korzystając z placu zabaw.
Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach sensorycznych, muzyczno-ruchowych oraz plastycznych, rozwijając swoją sprawność manualną, koordynację ruchową i kreatywność.
Przygotowywaliśmy również upominki z okazji Dnia Mamy, wkładając w nie wiele serca.
Dużo radości sprawiały dzieciom zabawy integracyjne, wspólne śpiewanie piosenek oraz zabawy z chustą animacyjną. Każdego dnia ćwiczyliśmy także samodzielność podczas posiłków, mycia rąk oraz porządkowania zabawek po zakończonej zabawie.

